Правила

для відвідувачів Дитячого парку святкування днів народження

 1. Передбачається, що відвідувач Парку «Дитяча планета» ознайомився і згоден із загальними правилами внутрішнього розпорядку Парку, входячи в Парк до початку користування атракціонами.
 2. Батьки або супроводжуючі особи несуть повну відповідальність за перебування дітей на території Парку.
  Парк «Дитяча планета» та його працівники не несуть відповідальності за можливі нещасні випадки з відвідувачами, за винятком випадків, обумовлених пошкодженням ігрового спорядження або атракціонів.
 3. Щоб потрапити в Парк, необхідно придбати в касі контрольний браслет для дітей, або для користувачів батутами, який включає в себе користування всіма атракціонами парку.
 4. Відвідувачі Парку «Дитяча планета» залишають верхній одяг і взуття в гардеробі. Перебувати у Парку «Дитяча планета» в вуличному взутті забороняється. Перебувати дозволено тільки у змінному взутті (крім кросівок та туфель на підборах), домашньому взутті або у шкарпетках. Особисті речі можна залишити в шафці для зберігання.
 5. Куріння, вживання алкогольних напоїв в приміщеннях Парку «Дитяча планета» заборонено. Також забороняється входити в приміщення Парку в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Працівник Парку «Дитяча планета» має право при виявленні зазначених вище заборонених дій попросити відвідувача негайно покинути територію Парку.
 6. Відвідувач Парку «Дитяча планета» повинен негайно сповістити працівника парку, якщо стався нещасний випадок, відвідувач отримав пошкодження або виявилася будь-яка інша небезпечна обставина, наприклад, порушення правил Парку, затоплення, пожежа та інше.
 7. Загублені предмети зберігаються у Парку «Дитяча планета» протягом одного календарного місяця. У разі пошкодження або знищення майна відвідувачами адміністрація має право вимагати відшкодування шкоди в повному обсязі.
 8. Парк не несе відповідальності за збитки, пов'язані з пропажою, крадіжкою або пошкодженням особистих речей відвідувачів; включаючи і цінні речі. Парк не несе відповідальності за цінні речі відвідувачів, залишені в гардеробі або шафці для зберігання.
 9. У Парку «Дитяча планета» дозволяється фотографувати. Батьки або відповідальна особа, яка знаходиться з дитиною, дає згоду на фотографування себе і дитини іншими відвідувачами Парку та розташування фотографій на сайті Парку «Дитяча планета»
 10. Дії на батутах Парку «Дитяча планета» координує інструктор, який має право обмежувати кількість людей і в разі необхідності організовувати рух відвідувачів.
 11. Кожен відвідувач, батьки, або супроводжуюча особа несе відповідальність за те, щоб пропоновані Парком розваги були придатними і відповідали його фізичним здібностям і стану здоров'я. Відвідувач в хворому стані не повинен знаходитись на території Парку.
 12. Діти у віці 5 років і молодше повинні знаходитися на батуті тільки разом з одним із батьків або з особою, що супроводжує дитину у парку.
 13. На час стрибання забороняється залишати предмети (телефони, ключі, тощо) у кишенях. Предмети можуть пошкодити батут або самого відвідувача і загубитися в поролоновому басейні.
 14. Забороняється заходити на батут з прикрасами (кільця, сережки, пірсинг, ланцюжки, браслети і т.д.), в одязі з металевою фурнітурою, напоями та їжею, включаючи жувальну гумку. Носити окуляри під час стрибання не рекомендується.
 15. Забороняється стрибати відразу кільком особам на одному батуті, не можна стрибати на захисні мати та смикати їх. На батуті забороняється робити подвійне сальто, за винятком сальто в поролонову яму. Забороняється стрибати через іншу людину. Попереджаємо, що приземлятися в поролоновий басейн дозволено ногами, спиною або животом. У басейн не можна стрибати, поки попередній стрибун не покине басейн. Стрибаючи у поролоновий басейн слід переконатися, що ніхто зі стрибаючих не знаходиться там, або не стрибає туди. Забороняється викидати поролонові кубики з басейну.
 16. У разі недотримання правил внутрішнього розпорядку Парку «Дитяча планета» або з інших серйозних причин адміністратор пропонує відвідувачу, що порушує правила, негайно покинути Парк.
 17. Діти до 1,5 року заходять безкоштовно за наявності Свідоцтва про народження
 18. Учасники АТО заходять зі знижкою за наявності посвідчення.
 19. Багатодітні сім'ї заходять зі знижкою за наяності посвідчення. 
 20. Зі своїми напоями, алкоголем та іжею не можна заходити.

 

Договір оферти

 

 

Дитячий парк святкування днів народження у Полтаві
Святкуємо ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ разом!


Copyright © 2018. All rights reserved.     [   DArt Studio   ]