15.12.2016 07:48 3194

Тематичні кімнати

Тематичні кімнати

Для кожної дитини день народження - це найулюбленіше свято. Діти хочуть, щоб цей особливий день був веселий і незабутній. Вони чекають його і хвилюються, вірять, що в цей день обов'язково станеться диво і всі бажання здійсняться. Батьки хочуть подарувати чудову казку для своїх малюків, але для організації свята потрібно витратити багато часу, продумати все до дрібниць. Повинні бути враховані інтереси і захоплення дитини, придумати ігри та розваги. Сьогодні Ви можите звернутися до професіоналів і ми організуємо незабутнє свято вашому малюку.
Дитяча планета - це унікальне місце для проведення дня народження вашої дитини. У нас працюють веселі аніматори, які проводять урочисте привітання для іменинників, цікавий караоке-батл, запальна святкова дискотека з казковими героями та розіграші цінних подарунків. Ми надаємо безкоштовні тематичні кімнати на будь-який смак і вік. 

Monster High

Monster High

 Діти всього світу просто обожнюють ляльки Monster High і кожен хотів би відзначити свій день народження разом з цими "монстряшками". Ми прагнемо задовольнити всі бажання наших маленьких гостей і тому створили святкову кімнату з улюбленими героями: ляльками Монстр Хай.  

Міньйони

Міньйони

Маленькі кумедні монстрики-міньйон, сенс життя яких–прислужувати самому грізному і небезпечному лиходієві просто не могли залишити байдужими наших малюків. Святкова кімната з героями мультсеріалу "Міньйон" дає можливість любителям пригод зануритися в цей світ.

Тачки

Тачки

Для малюків, які полюбили  Блискавку Маккуїн і всіх героїв мультсеріалу "Тачки" ми створили тематичну кімнату для святкування дня народження. Тепер кожна дитина може зануритися в цей веселий світ. 

 

Аліса

Аліса

 Для всіх любителів пригод ми створили чарівний світ. Тут малюки зможуть подорожувати з Алісою в Країні чудес. Це буде незабутній день народження Вашої дитини.  

Планета

Планета

 У дитинстві всі мріють побувати в Космосі. Ми хочемо дізнатися космічну далечінь, побачити всі планети, чи є на них життя , чи ми єдині у Всесвіті? Для всіх любителів незвіданих зірок і планет ми створили святкову кімнату, щоб кожен маленький астроном зміг побувати в далекому Космосі. 

Акції


Майбутні заходи

Травень 2019
30.04.2019 10:51 1140


Всі заходи

Долучайтеся до нас у соцмережах

Дитячий парк святкування днів народження у Полтаві
Святкуємо ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ разом!


Copyright © 2018. All rights reserved.     [   DArt Studio   ]